מהפכת הצפייה של ישראפליקס

מונית הכסף עונה 7 פרק 4 לצפייה ישירה

מונית הכסף עונה 7 פרק 4 לצפייה ישירה, מונית הכסף עונה 7 פרק 4 להורדה, מונית הכסף עונה 7 פרק 4 שידור חי, מונית הכסף עונה 7 פרק 4 שידור ישיר, מונית הכסף עונה 1 עונה 7 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, המונית הכסף עונה 7 פרק 4 לצפייה ישירה, המונית הכסף עונה 7 פרק 4 להורדה, מונית הכסף 7 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, מונית הכסף עונה 7 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, מונית הכסף עונה 7 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות HD ובחינם – הדלפה בלעדית, לפני כולם. תקציר הסדרה: מונית הכסף בספיישל בחירות – מועד ג’. הח”כים עולים למונית ונתקלים בשאלות קשות. מונית הכסף היא שעשועון טריוויה טלוויזיוני ישראלי, הנערך בתוך מונית. זוהי גרסה מקומית לתוכנית המקורית הבריטית “Cash Cab”. שידור התוכנית החל במאי 2007, במסגרת שידורי “קשת”, זכיינית שידור בערוץ 2. החל מ-2018 משודרת בקשת 12.

במסגרת כל תוכנית, המנחה עידו רוזנבלום אוסף נוסעים אקראיים למונית שלו. רוזנבלום מסיע את נוסעיו ליעדם, ובו-זמנית שואל אותם שאלות טריוויה. על כל תשובה נכונה נוסף סכום מסוים של כסף לסכום מצטבר (שלב ראשון – 4 שאלות על 250 ש”ח כל אחת, שלב שני – 4 שאלות על 500 ש”ח, שלב שלישי – שאלות על 1,000 ש”ח עד ההגעה ליעד), שאותו יקבלו הנוסעים אם יצליחו להישאר במונית עד ההגעה ליעד. כאשר הנוסעים טועים בתשובתם לשלוש שאלות, המנחה מוריד אותם מהמונית והם אינם זוכים בפרס, אם כי אין הם נדרשים לשלם עבור הנסיעה.

שני “גלגלי הצלה” חד-פעמיים נמצאים ברשות המשתתפים: האחד הוא “חבר טלפוני” – אדם אליו המשתתפים יכולים להתקשר ולשאול אותו את השאלה עליה הם צריכים לענות. הגלגל השני מאפשר להם להיעזר בעובר אורח.

אם המשתתפים לא שגו במענה שלוש פעמים והגיעו ליעד, ניצבות בפניהם שתי אפשרויות: לקחת את סכום הכסף שהצטבר לרשותם, או לנסות להכפילו בשאלת “כפול או כלום” – שאלת “נכון לא נכון” שתשובה נכונה עליה תכפיל את הסכום, אך אם יענו עליה תשובה שגויה, יצאו בידיים ריקות.

איכות HD, בחינם, הדלפה, הורדה, הפרק המלא, חינם, לפני כולם, מונית הכסף, מונית הכסף 2020 פרק 4, מונית הכסף 2020 פרק 4 להורדה, מונית הכסף 7 פרק 4, מונית הכסף עונה 7 פרק 4, מונית הכסף עונה 7 פרק 4 להורדה, מונית הכסף עונה 7 פרק 4 שידור חי, מונית הכסף עונה 7 פרק 4 שידור ישיר, מונית הכסף פרק 4, ערוץ קשת 12, ערוץ קשת 12 לצפייה ישירה, ערוץ קשת 12 שידור חי, ערוץ קשת 12 שידור ישיר, צפייה ישירה, שידור חי, שידור ישיר