מהפכת הצפייה של ישראפליקס

נינג’ה ישראל VIP פרק 2 לצפייה ישירה

נינג’ה ישראל VIP פרק 2 לצפייה ישירה, נינג’ה ישראל VIP פרק 2 להורדה, נינג’ה ישראל VIP פרק 2 שידור ישיר, נינג’ה ישראל VIP פרק 2 שידור חי, נינג’ה ישראל עונת VIP פרק 2 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות HD ובחינם – הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: נינג’ה ישראל או NINJA ישראל היא תוכנית מציאות ישראלית המבוססת על התוכנית האמריקאית “אתגר הנינג’ה” (אנ’) של רשת NBC, שהיא בעצמה ספין-אוף לתוכנית היפנית המצליחה בשם “סאסוקה” (サスケ‏; Sasuke). התוכנית מציגה מספר רב של מתמודדים המנסים להשלים מסלול מכשולים עם דרגת קושי עולה. בשנים בהן משודרת התוכנית בעולם רק מספר מצומצם של מתמודדים צלחו את המסלול הסופי[1].

מנחי התוכנית הם אסי עזר ורותם סלע[2], יחד עם צוות הפרשנים ניב רסקין ורותם ישראל[3]. העונה הראשונה עלתה לשידור ב-25 ביולי 2018 בקשת 12, והסתיימה ב-10 בנובמבר 2018[4]. העונה השנייה עלתה ב-20 ביולי והסתיימה ב-3 בנובמבר 2019.

המנצח בעונה הראשונה היה יובל שמלא, שהצליח לעלות לשלב הר המידוריאמה, אך הגיע לפסגה באיחור של שתי שניות בלבד. שמלא זכה ברכב שטח, ואם היה עובר מכשול נוסף היה זוכה גם ב-250 אלף שקלים[5]. גמר העונה הראשונה הפך לנצפה ביותר בערוץ מסחרי ישראלי מאז פיצול ערוץ 2, עם 25.6% רייטינג, להבדיל מגמר אירוויזיון 2018 וגמר מונדיאל 2018 ששודרו בכאן 11 והשיגו נתון גבוה מ-30% רייטינג כל אחד. כמו כן, התוכנית היא גם הנצפית ביותר מאז הפיצול, מבחינת מספר הצופים – 564 אלף צופים בממוצע[6].

בעונה השנייה, בניגוד לעונה הקודמת, הזוכה של העונה גיל מרנץ, לא הצליח לעבור את שלב 3 של הגמר, לאחר שנכשל במכשול הלוחות הצפים. יובל שמלא, שניצח בעונה הראשונה, לא עבר את השלב הראשון של הגמר וסיים במקום השלישי. במקום השני זכה אילן בלופרב (הוא ומרנץ הם היחידים שעברו את שלב 1), במקום הרביעי בר סנפיר ובמקום החמישי יניב הכט. על המתמודדים להשלים את מסלול המכשולים בזמן הקצר ביותר. אין הזדמנות שנייה, ברגע שנופלים מהמסלול אל הבריכה או נוגעים במים – נפסלים[7]. המתמודדים מדורגים על פי שקלול של זמן הביצוע והמכשול האחרון, כך שככל שהמכשול האחרון רחוק יותר, המתמודד ידורג גבוה יותר. בשלב המוקדמות, המתמודדים עם הדירוג הגבוה ביותר בכל מקצה יעלו לשלב חצי הגמר (גם מתמודדים שנפלו למים ייתכן בשבילם סיכוי לעלות לחצי הגמר אם הם מדורגים במקומות הראשונים) (לדוגמה: אלכס חזנוב אלוף העולם בטיפוס נפל למים גם במוקדמות וגם בחצי אך למרות זאת עלה לגמר והגיע למקום השני בתוכנית כולה). יש גם אפשרות שמתמודדים לא נפלו למים וסיימו את המסלול ולא עולים לשלב הבא בגלל שהם עושים את זה בזמן שלא מספיק להם (לדוגמא מר ישראל לשנת 2017 אריאל בן עטר).

Ninja ישראל VIP פרק 2, Ninja ישראל VIP פרק 2 להורדה, Ninja ישראל VIP פרק 2 לצפייה ישירה, איכות HD, אסי עזר, בחינם, הדלפה, הורדה, הפרק המלא, חינם, נינג'ה ישראל, נינג'ה ישראל V.I.P פרק 2, נינג'ה ישראל V.I.P פרק 2 לצפייה ישירה, נינג'ה ישראל VIP עונה 1 פרק 2, נינג'ה ישראל VIP פרק 2, נינג'ה ישראל VIP פרק 2 להורדה, סדרות ישראליות, צפייה ישירה, רותם סלע