מהפכת הצפייה של ישראפליקס

1917 לצפייה ישירה » תרגום בעברית מובנה

1917 לצפייה ישירה, 1917 להורדה, 1917 סרט 2019 לצפייה ישירה או להורדה, 1917 תרגום מובנה לצפייה ישירה או להורדה, 1917 תרגום בעברית לצפייה ישירה או להורדה, 1917 כתוביות בעברית להורדה – הסרט המלא באיכות HD ובחינם. תקציר הסרט: 1917 הוא סרט מלחמה אפי שביים והפיק סם מנדס, שכתב את התסריט עם קריסטי וילסון-קיירנס אשר מבוסס בחלקו על סיפור שסופר למנדס על ידי סבו מצד אביו, אלפרד מנדס[2]. בסרט מככבים ג’ורג’ מקיי, דין-צ’ארלס צ’פמן, מארק סטרונג, אנדרו סקוט, ריצ’רד מאדן, קלייר דובארק, עם קולין פירת’ ובנדיקט קמברבץ’. הוא מתעד את סיפורם של שני חיילים בריטים צעירים בעיצומה של מלחמת העולם הראשונה באביב 1917 שקיבלו משימה למסור הודעה שתזהיר מפני מארב במהלך אחד הקרבות זמן קצר לאחר הנסיגה הגרמנית לקו הינדנבורג במהלך מבצע אלבריך. הסרט יצא לאקרנים בארצות הברית ב-25 בדצמבר 2019, ובבריטניה ב-10 בינואר 2020, בהפצת סרטי יוניברסל. הסרט זכה בפרס גלובוס הזהב לסרט הטוב ביותר לשנת 2019, וכן בשלושה פרסי אוסקר: פרס אוסקר לצילום הטוב ביותר, פרס אוסקר לאפקטים הטובים ביותר ופרס אוסקר למיקס הסאונד הטוב ביותר.

בעיצומה של מלחמת העולם הראשונה, באפריל 1917 בצפון צרפת, שני חיילים בריטים צעירים, סקופילד ובלייק, מקבלים משימה להעביר מסר דחוף מן הפיקוד לגדוד השני ברגימנט דֶבֶנשְר, ובו מפקדו נקרא לבטל את התקפה המתוכננת על כוחות גרמנים. הגרמנים נסוגו לקו הינדנבורג ומכינים מארב לגדוד הבריטי המונה 1,600 חיילים, בהם אחיו של בלייק. סקופילד ובלייק חוצים את שטח ההפקר, מגיעים לחזית הגרמנית המקורית, ומגלים תעלות נטושות. חלק מהתעלות ממולכדות, ובפיצוץ שמופעל בתיל כמעט נהרג סקופילד; הוא שורד בזכות בלייק, שמחלץ אותו מפסולת ההריסות ומוביל אותו החוצה מהבונקרים המתמוטטים.

השניים מגיעים לבית חווה נטוש; שם הם עדים לקרב אוויר בין שני מטוסים בריטיים למטוס גרמני. המטוס הגרמני נפגע וצולל אל תוך החווה, וסקופילד ובלייק מנסים להציל את הטייס. אולם זמן קצר לאחר מכן, בזמן שסקופילד שואב לו מעט מים, הטייס דוקר את בלייק ופוצע אותו אנושות. סקופילד הורג את הטייס ומנחם את בלייק במותו, לפני שהוא ממשיך במשימה לגמרי לבדו. שבור וכעוס על מות חברו לקרב, הוא נאסף על ידי מחלקה קנדית מניו פאונדלנד חולפת ועוזב אותה ליד הכפר המופצץ אקוסט-סן-מיין.

באקוסט מותקף סקופילד על ידי צלף גרמני. הוא עוקב אחריו והורג את הצלף, אך נפגע על ידי רסיס. הוא חוזר להכרתו בלילה ומועד למחבואם של אישה צרפתית ותינוק, שעבורם הוא משאיר חלב שאסף קודם לכן במשק וכמה מוצרי אוכל. סקופילד ממשיך במשימתו, הורג חייל גרמני בחניקה ובורח מעבר לנהר. הוא נסחף במים השוטפים וכמעט מאבד את הכרתו אך בסוף הוא אוזר כוח ונאחז בענף עץ עד שהוא מגיע לגדה ששוליה מלאים גופות הוא מטפס עליהן ועולה אל היער.

הוא מגיע לגדוד השני בבוקר ופוגש פלוגה היושבת בין העצים ומאזינה לחייל ששר Wayfaring stranger סקופילד נשען על עץ וקורס ללא כוח. החיילים שמזהים שהחייל אינו מהפלוגה פונים אליו והוא שב למציאות ומגלה שההתקפה כבר החלה. הוא רץ בשדה הקרב כדי להגיע למפקד הגדוד, אלוף משנה מקנזי ומתעמת איתו עד שהוא עוצר את ההתקפה. לאחר מכן באיזור הפצועים מאתר סקופילד את ג’וזף, אחיו של בלייק, שהיה בגל ההתקפה הראשון אך לא נפגע. הוא מביא לו את הידיעה על מותו של בלייק. ג’וזף עצוב מהחדשות, אך מודה לסקופילד על מאמציו. סקופילד מתרחק ומתיישב ליד עץ, סוף סוף מסוגל לנוח לאחר סיום משימתו, תוך שהוא חושף תמונות ורואים שיש לו שתי בנות ואישה צעירה בבית הממתינות לבואו ובזה הסרט נגמר.

1917, 1917 כתוביות בעברית, 1917 להורדה, 1917 לצפייה ישירה, 1917 סרט 2019, 1917 תרגום בעברית, 1917 תרגום מובנה, איכות HD, בחינם, הדלפה, הורדה, הסרט המלא, חינם, כתוביות בעברית, מלחמת העולם הראשונה, מצלמה אחת, צפייה ישירה, שוט אחד, תרגום בעברית, תרגום לעברית